Hakkımızda

Hizmetlerimizin tamamının sağlayıcısı HSL ORGANİZASYON SEYAHAT TURİZM İÇ VE DIŞ TİCARET LTD ŞTİ.’ dir. Merkezi Alemdar Mahallesi Divanyolu Caddesi No:48/306 Sultanahmet-Fatih/İstanbul-Türkiye adresinde konuşlanmış olup İstanbul Ticaret Odası siciline 900853 numarasıyla kayıtlı bulunmaktadır.

Kurulduğumuz günden itibaren turizm sektöründe hizmetlerde bulunan uzman kadroya sahip olan şirketimiz; yurtiçi otelleri, yurtdışı otelleri konusunda profesyonelce hizmet vermektedir.

En düşük maliyetle en kaliteli hizmeti almanızı amaç edinmiş, yurt içi ve yurtdışı otel rezervasyonlarınızı sorunsuzca sonlandırabileceğiniz harika bir sistemdir.

300,000 otel seçeneği ile geniş bir hizmet ağına sahip olan şirketimiz her zaman en kaliteli ürünü, en uygun fiyat avantajları ile misafirlerine sunmayı hedef edinmiştir. Rezervasyon sistemimiz ile hata oranını sıfıra indirgeyip taleplerinize en uygun seçenekleri hızlı bir şekilde sunarak karar vermenize yardımcı olan bir danışmandır.

Çalıştığımız otelleri denetleyip, gerekli görülen konularda otel yönetimini uyararak, seyahat kalitenizi yükseltmekteyiz.

Gelişmekte olan dinamik turizm dünyasını yakından takip ederek sektöre ilişkin olumlu ve olumsuz tüm yorumları araştırarak fikir edinen bir gözlemciyiz.

Ayrıca;

Sınırsız otel seçenekleriyle sizi sıkmadan, memnuniyetiniz ve istekleriniz doğrultusunda yeni seçenekler yaratabilecek kadar üretken ve esnek,
Sizleri yanıltıcı beyan ve reklamlardan kesinlikle kaçınan, olabileceğinden fazlasının sözünü vermeyecek kadar dürüst,
Bütün bir yıl çalışmanızın sonucunda hak etmiş olduğunuz tatilin ya da iş gezilerinizin ne kadar kıymetli olduğunu anlayabilecek kadar içinizden,
Hizmet planlamasında her zaman misafir görüşlerine önem veren her görüşü can kulağı ile dinleyen Otel-booking.com, siz müşterilerimizden gelebilecek her türlü öneri ve eleştirileri değerlendirecektir.

info@otel-booking.com